top of page

Pomoc na START


Podjąłeś decyzję o otwarciu firmy i nie wiesz co dalej? Martwisz się, że utoniesz w gąszczu zawiłości przepisów podatkowych? Zdajesz sobie sprawę z tego, że otwarcie własnego biznesu nie jest wprawdzie bardzo trudne, ale młody przedsiębiorca narażony jest na wiele niebezpieczeństw?


Spokojnie! Jeśli zostaniesz naszym Klientem pomożemy Ci w rejestracji firmy gratis.


Żebyś mógł wszystko rozważyć i podjąć właściwe decyzje otrzymasz pomoc dedykowanej księgowej, która powie Ci jakie są formy opodatkowania i które z nich mogą być stosowane w Twojej działalności. Powie Ci czym są przychody i koszty oraz jakie ulgi są obecnie największym ułatwieniem dla początkujących przedsiębiorców. Wypełni dokumenty rejestracyjne (CEiDG, US, ZUS) i prześle je do Ciebie.


Nie ważne jest dla nas gdzie mieszkasz i w jakim mieście otwierasz firmę. Z nami wszystko przeprowadzisz przez telefon i Internet. Większość spraw załatwisz bez wychodzenia z domu.


Wiemy, że młody przedsiębiorca zmuszony jest ponosić na starcie duże wydatki związane m. in. z reklamą czy wyposażeniem biura dlatego proponujemy przez pierwsze dwa miesiące prowadzenia działalności gospodarczej zniżkę 50% na usługi rachunkowo – księgowe.


Dodatkowo jeśli polecisz nas następnemu przedsiębiorcy, i podpisze On z nami umowę dostaniesz kolejne 20% rabatu na 1 miesiąc obsługi.


Jesteśmy doświadczonym Biurem. Nasi pracownicy prowadzili księgowość m. in. aptek, parku naukowo-technologicznego, sklepów, hurtowni, restauracji, firm spedycyjnych, handlowych i usługowych, agencji reklamowych, warsztatów i komisów samochodowych, salonów urody, a także pracowali w innych biurach rachunkowych oraz w ZUS.


Rozwijamy się wraz z postępem nowoczesnych technologii i nowych modeli działania przedsiębiorstw. Dla nas czas nie stanął w miejscu.


Obsługa nowoczesnych modeli prowadzenia działalności takich jak e-commerce czy Dropshipping nie stanowi dla nas problemu.


Dlatego też elastyczna czasowo obsługa przedsiębiorstw na odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. W dobie komputerów, skanerów, telefonów i internetu będziemy z Tobą wszędzie i w każdej chwili, a Ty zawsze będziesz mógł skontaktować się ze swoją dedykowaną księgową, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page