• Marta Kusek

Pomoc na START


Podjąłeś decyzję o otwarciu firmy i nie wiesz co dalej? Martwisz się, że utoniesz w gąszczu zawiłości przepisów podatkowych? Zdajesz sobie sprawę z tego, że otwarcie własnego biznesu nie jest wprawdzie bardzo trudne, ale młody przedsiębiorca narażony jest na wiele niebezpieczeństw?


Spokojnie! Jeśli zostaniesz naszym Klientem pomożemy Ci w rejestracji firmy gratis.


Żebyś mógł wszystko rozważyć i podjąć właściwe decyzje otrzymasz pomoc dedykowanej księgowej, która powie Ci jakie są formy opodatkowania i które z nich mogą być stosowane w Twojej działalności. Powie Ci czym są przychody i koszty oraz jakie ulgi są obecnie największym ułatwieniem dla początkujących przedsiębiorców. Wypełni dokumenty rejestracyjne (CEiDG, US, ZUS) i prześle je do Ciebie.


Nie ważne jest dla nas gdzie mieszkasz i w jakim mieście otwierasz firmę. Z nami wszystko przeprowadzisz przez telefon i Internet. Większość spraw załatwisz bez wychodzenia z domu.


Wiemy, że młody przedsiębiorca zmuszony jest ponosić na starcie duże wydatki związane m. in. z reklamą czy wyposażeniem biura dlatego proponujemy przez pierwsze dwa miesiące prowadzenia działalności gospodarczej zniżkę 50% na usługi rachunkowo – księgowe.


Dodatkowo jeśli polecisz nas następnemu przedsiębiorcy, i podpisze On z nami umowę dostaniesz kolejne 20% rabatu na 1 miesiąc obsługi.


Jesteśmy doświadczonym Biurem. Nasi pracownicy prowadzili księgowość m. in. aptek, parku naukowo-technologicznego, sklepów, hurtowni, restauracji, firm spedycyjnych, handlowych i usługowych, agencji reklamowych, warsztatów i komisów samochodowych, salonów urody, a także pracowali w innych biurach rachunkowych oraz w ZUS.


Rozwijamy się wraz z postępem nowoczesnych technologii i nowych modeli działania przedsiębiorstw. Dla nas czas nie stanął w miejscu.


Obsługa nowoczesnych modeli prowadzenia działalności takich jak e-commerce czy Dropshipping nie stanowi dla nas problemu.


Dlatego też elastyczna czasowo obsługa przedsiębiorstw na odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. W dobie komputerów, skanerów, telefonów i internetu będziemy z Tobą wszędzie i w każdej chwili, a Ty zawsze będziesz mógł skontaktować się ze swoją dedykowaną księgową, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

37 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now