top of page

Dziś jest czwartek 17 stycznia 2019 r.


Imieniny obchodzą Alba, Antoni, Flawia, Jan, Julian, Kamil, Merul, Przemił, Rosław, Rosława, Rozalinda, Rościsław, Sabin, Sulpicja, Sulpicjusz, Teodor - życzymy samych sukcesów!Inne święta:

- Dzień Wszystkich Fajnych

- Dzień Dialogu z Judaizmem


Zmiany w prawie 17.01.2019

+ ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie zniesienia Pełnomocnika Rządu do spraw Kształtowania Ustroju Rolnego

+ ROZPORZĄDZENIE MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie sposobu podziału środków finansowych dla uczelni artystycznych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego, potencjału badawczego oraz na zadania związane z działalnością kulturalną

+ USTAWA z dnia 9 listopada 2018 r. o ratyfikacji Porozumienia między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Czeską o zmianie i zakończeniu obowiązywania Umowy między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Czeską o popieraniu i wzajemnej ochronie inwestycji, sporządzonej w Budapeszcie dnia 16 lipca 1993 r.

+ USTAWA z dnia 9 listopada 2018 r. o ratyfikacji Porozumienia między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Rumunii o zakończeniu obowiązywania Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Rumunii w sprawie popierania i wzajemnej ochrony inwestycji, sporządzonej w Warszawie dnia 23 czerwca 1994 r.

+ ROZPORZĄDZENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie uznania za pomnik historii „Białystok – zespół kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla i św. Rocha”Mądre słowo na dziś:

„Jedyną rzeczą, której powinniśmy się obawiać jest strach” - Franklin D. Roosevelt

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page