top of page

O nas

Szanowni Państwo!

 

Nie mamy ambicji być najtańszym biurem rachunkowym, dążymy natomiast do takiego ułożenia stosunków z Klientem i takiej organizacji pracy wewnątrz biura, że cena za świadczone usługi z jednej strony zadowala Klienta, z drugiej natomiast daje nam satysfakcję finansową. Wierzymy w to, że adekwatność korzyści jest podstawowym kryterium oceny współpracy.

Nasze bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu dwudziestu lat praktyki w firmach o różnym profilu działalności pozwala nam traktować każdą Firmę jako niepowtarzalny organizm, służyć profesjonalną pomocą w zakresie świadczonych usług oraz pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej i jej prowadzeniu.

 

W ramach umowy określamy stałą, comiesięczną kwotę faktury za wykonane czynności związane z prowadzeniem ewidencji księgowych i sporządzaniem deklaracji podatkowych. Kwota ta wynika przede wszystkim z następujących pozycji:

  1. ilości dokumentów, które wymagają bezpośredniego ewidencjonowania,

  2. ilości dokumentów importowanych z prowadzonych przez Klienta we własnym zakresie systemów księgowych, wymagających zaksięgowania i sprawdzenia,

  3. szczególnych wymagań Klienta w zakresie analiz i raportów,

  4. zakresu wiedzy wymaganej do obsługi Państwa Firmy.                  

W ramach realizowanych umów świadczymy zarówno kompletne usługi obejmujące całokształt działań finansowo - księgowych, jak również realizujemy zlecenia dotyczące tylko niektórych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw.

 

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa Firm z poszanowaniem czasu i potrzeb klienta oraz komfort wzajemnej współpracy. Priorytetem natomiast jest terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. Każda nowa Firma jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego o współpracy najlepiej porozmawiać indywidualnie. Prosimy o telefon lub zapytanie o współpracę przesłane e-mailem. Zaproponujemy spotkanie w dogodnym terminie.

Nasi pracownicy prowadzili księgowość m. in. aptek, parku naukowo-technologicznego, sklepów, hurtowni, restauracji, firm spedycyjnych, handlowych i usługowych, agencji reklamowych, warsztatów i komisów samochodowych, salonów urody, a także pracowali w innych biurach rachunkowych oraz w ZUS.

Rozwijamy się wraz z postępem nowoczesnych technologii i nowych modeli działania przedsiębiorstw. Dla nas czas nie stanął w miejscu.

Obsługa nowoczesnych modeli prowadzenia działalności takich jak e-commerce czy Dropshipping nie stanowi dla nas problemu.

Dlatego też elastyczna czasowo obsługa Państwa przedsiębiorstw na odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. W dobie komputerów, skanerów, telefonów i internetu będziemy z Państwem wszędzie i w każdej chwili.

 

Oferujemy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac.

 

Obsługujemy:

• spółki prawa handlowego

• spółki osobowe

• fundacje

• stowarzyszenia

• osoby fizyczne

• Dropshipping

Posiadamy ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Działamy zgodnie z przepisami RODO

Staramy się na bieżąco podnosić kwalifikacje. Otrzymaliśmy między innymi certyfikaty "Firma Przyjazna Internautom", "Sprawdzona Firma" czy "Firma Godna Zaufania".

Pani Marta Kusek - założycielka i Prezes Biura jest Ekspertem portalu INFOR - z Jej artykułami można zapoznać się w tym miejscu: Artykuły Pani Marty

Pani Marta jest również jednym z Członków Założycieli Klubu Jak Płacić Podatki.

Posiada Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 77713/2022

 

Jako Biuro jesteśmy Członkiem:

Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych - numer członkowski: 233/2022.

 

Krajowej Izby Biur Rachunkowych -  numer członkowski: 00337/KIBR.

 

Centrum Informacji Księgowej -  wpis na listę Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

sprawdzona-firma-big.png
bottom of page