O nas

Szanowni Państwo!

 

Nie mamy ambicji być najtańszym biurem rachunkowym, dążymy natomiast do takiego ułożenia stosunków z Klientem i takiej organizacji pracy wewnątrz biura, że cena za świadczone usługi z jednej strony zadowala Klienta, z drugiej natomiast daje nam satysfakcję finansową. Wierzymy w to, że adekwatność korzyści jest podstawowym kryterium oceny współpracy.

Nasze bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w ciągu dwudziestu lat praktyki w firmach o różnym profilu działalności pozwala nam traktować każdą Firmę jako niepowtarzalny organizm, służyć profesjonalną pomocą w zakresie świadczonych usług oraz pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej i jej prowadzeniu.

 

W ramach umowy określamy stałą, comiesięczną kwotę faktury za wykonane czynności związane z prowadzeniem ewidencji księgowych i sporządzaniem deklaracji podatkowych. Kwota ta wynika przede wszystkim z następujących pozycji:

  1. ilości dokumentów, które wymagają bezpośredniego ewidencjonowania,

  2. ilości dokumentów importowanych z prowadzonych przez Klienta we własnym zakresie systemów księgowych, wymagających zaksięgowania i sprawdzenia,

  3. szczególnych wymagań Klienta w zakresie analiz i raportów,

  4. zakresu wiedzy wymaganej do obsługi Państwa Firmy.                  

W ramach realizowanych umów świadczymy zarówno kompletne usługi obejmujące całokształt działań finansowo - księgowych, jak również realizujemy zlecenia dotyczące tylko niektórych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw.

 

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa Firm z poszanowaniem czasu i potrzeb klienta oraz komfort wzajemnej współpracy. Priorytetem natomiast jest terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. Każda nowa Firma jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego o współpracy najlepiej porozmawiać indywidualnie. Prosimy o telefon lub zapytanie o współpracę przesłane e-mailem. Zaproponujemy spotkanie w dogodnym terminie.

Nasi pracownicy prowadzili księgowość m. in. aptek, parku naukowo-technologicznego, sklepów, hurtowni, restauracji, firm spedycyjnych, handlowych i usługowych, agencji reklamowych, warsztatów i komisów samochodowych, salonów urody, a także pracowali w innych biurach rachunkowych oraz w ZUS.

Rozwijamy się wraz z postępem nowoczesnych technologii i nowych modeli działania przedsiębiorstw. Dla nas czas nie stanął w miejscu.

Obsługa nowoczesnych modeli prowadzenia działalności takich jak e-commerce czy Dropshipping nie stanowi dla nas problemu.

Dlatego też elastyczna czasowo obsługa Państwa przedsiębiorstw na odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. W dobie komputerów, skanerów, telefonów i internetu będziemy z Państwem wszędzie i w każdej chwili.

 

Oferujemy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac.

Obsługujemy:

• spółki prawa handlowego

• spółki osobowe

• fundacje

• stowarzyszenia

• osoby fizyczne

• Dropshipping

Posiadamy ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Działamy zgodnie z przepisami RODO

Jesteśmy partnerem firmy INSERT - pomożemy w doborze odpowiedniego oprogramowania dla Państwa firmy i przeprowadzimy szkolenie wstępne jeśli będzie taka potrzeba.

Staramy się na bieżąco podnosić kwalifikacje. Otrzymaliśmy między innymi certyfikaty "Firma Przyjazna Internautom" oraz "Sprawdzona Firma".

Do 18.12.2018 nasza Spółka posługiwała się nazwą 'K&K Kancelaria Doradcza Sp. z o.o."

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

sprawdzona-firma-big.png